7/24 Çilingir Servisi : 0535 278 05 52

Sahrayıcedid Çilingir Servisi

Kapılarınızın arızalanması durumunda, bu arızaların giderilmesi için gereken teknik servisi sunmaktayız. Dilimizde sokak kapısı olarak adlandırılan kapıların bozulması hırsızlık gibi durumlartaya çıkartabilir. Bu nedenle profesyonel bir servis ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Çelik kapıların yıllık bakımı, kilit ayarları, çelik kapının kitlenmemesi durumu, çelik kapının montajı, çelik kapının montajı gibi hizmetlerimizde bulunmaktadır. Çelik kapı ile ilgili hizmetlerimizin sizlerin beğenisine sunmaktayız.

Sahrayıcedid Çilingir Servisi Hizmetleri

Çelik kapı panelinin değişim hizmeti, çelik kapıların yıllık bakımı, çelik kapıların kilit ayarları, çelik kapıların düşmesi, çelik kapıların montajı, çelik kapılara emniyet kilidi montajı hizmeti, çelik kapıların göbek değişimi, çelik kapıların kilit sistemlerinin değiştirilmesi, çelik kapı anahtarının kaybolması durumunda kapının açılması gibi hizmetler çilingir servisimizin verdiği hizmetler arasında bulunmaktadır. Hizmetlerimizi gerçekleştirirken çelik kapınıza zarar vermeden yapmaktayız. Sahrayıcedid bölgesindeki çilingir servisimiz gecede hizmet vermektedir. Sizleri mağdur etmemek adına her saat hizmetimiz çalışmaktadır. Uzman ve çilingir sertifikalı kadromuz ile hizmetlerimizi vermekteyiz. Hızlı, güvenli, uygun fiyatlı, bütçe yormayan çilingir hizmeti alabilmenizi sağlamaktadır.

Temiz ve Sorunsuz çalışan servisimize ulaşım sağlamak için whatsapp destek hattımız bulunmaktadır. Bunun yanı sıra telefonla da bizi arayarak ulaşım sağlayabilirsiniz. En iyi çelik kapı hizmetini almak için bir telefon uzağındayız